Mężczyzna


foto

Dodany: 2021-10-12
Kategoria: Mężczyzna
Komentarze: 0

Nienawiść odeszła

Nienawiść odeszła, a zastąpiło ją uczucie niezmiernego bólu z powodu utraty Moniki.ten dziwny strach, który mnie ogarniał. Ledwo doczłapałem się do fotela stojącego w dużym pokoju oraz opadłem bez sił. Pomyślałem wtedy: trzeba się przecież wziąć w garść. Nie ma innego wyjścia, tak dalej być nie może. Musiałem przestać myśleć zarówno o Tomaszu, jak oraz Monice. Nie mogłem funkcjonować w takim stanie. Nadal przecież miałem obowiązki w pracy. Praca!.

Zobacz więcej ...


foto

Dodany: 2021-01-06
Kategoria: Mężczyzna
Komentarze: 0

W końcu wyszedłem

Kiedy moja dłoń przesuwała się delikatnie w ciepłej, miękkiej wodzie, w wyobraźni odżywał jej wizerunek, tak wyraźny, jakby był odwzorowany wczoraj. Wizerunek jej nagiej. Ciemna skóra, obfite ciemne włosy, długie i proste, wyszczotkowane do połysku. Kępka włosów między nogami, także ciemnych, gęsto skręconych i to, jak zawsze przygryzała.

Zobacz więcej ...


foto

Dodany: 2021-01-05
Kategoria: Mężczyzna
Komentarze: 0

Tina podeszła do

Podał jej koszyk z chlebem podziękowała uśmiechem. Domowy chleb... pyszny! powiedziała. Pomyślał o mamie, która upiekła chleb. Umiała wszystko. Pewnie często bywała zmęczona. Jakże smutne stało się życie rodziców po wypadku ojca. Podniósł głowę oraz znów napotkał wzrok dziewczyny. Patrzyła wycze kująco. Chrząknął. Chyba będziesz.

Zobacz więcej ...


foto

Dodany: 2020-10-17
Kategoria: Mężczyzna
Komentarze: 0

Mario wyrzekł drżącym

Potem podeszła do mnie szybko, oibjęła mnie i przytuliła swe nagie ciało. Jej ręka przygięła mi głowę ku dołowi, ku jej ustom oferującym powitalny pocałunek. Odruchowo przycisnąłem ją do siebie i odczułem znów zapomnianą kruchość jej ciała. Było to jakby ponowne doznanie czegoś, co było deja vu, bo nigdy nie przywykłem do jej filigranowości. W jakiś sposób zachowałem w pamięci Marię większą, niż była w rzeczywistości. Oderwała usta od moich. Jerry, wiedziałam, iż przyjedziesz.

Zobacz więcej ...


foto

Dodany: 2020-09-27
Kategoria: Mężczyzna
Komentarze: 0

ujmował mi głowę

Po tym, jak cię potraktował? Potwierdziła, i fc c: To był niezrzeszony, prywatny szoferak, tak jak powiedziałeś. Skupował owoce i zawoził do najbliższego dużego miasta, gdzie sprzedawał je na rynku. Czasem zatrzymywał się i na poboczu, wystawiał przenośny szyld i sprzedawał je przejeżdżającym. Zarabiał w ten sposób więcej, rozumiesz. Ale trwało dłużej, zanim opróżnił ciężarówkę zamilkła na chwilkę. Szło mu łatwiej, kiedy z nim byłam. Wystawiał mnie na wabia. Mnóstwo mężczyzn zatrzymywało.

Zobacz więcej ...


foto

Dodany: 2020-02-08
Kategoria: Mężczyzna
Komentarze: 0

facet kipiał

.. No to o co ci chodzi? krzyknęła Przecież widzę, że się krzywisz. Nie możesz znieść myśli, że wychodzę bez ciebie?! Możesz iść. Jesteś przecież wolnym człowiekiem... Siedziałmilczący oraz zły. Kari wrzała gniewem. Dlaczego się tak zachowywał? Czemu nie chciał z nią iść? Przecież to normalne, że młodzi ludzie chodzą potańczyć? Czy coś w tym złego? W porządku westchnął po chwili.

Zobacz więcej ...


foto

Dodany: 2020-01-24
Kategoria: Mężczyzna
Komentarze: 0

A ty w tym czasie

Przecież nadal cię kochałam. Któregoś dnia odszedłeś mówiąc, że masz dość oraz tamte chwile nie wrócą. Skończone między nami. Nie umiałam się pozbierać. Dwa tygodnie wypełnione płaczem, wspominaniem... Każdy kąt, rzecz, piosenka przypominała mi twoją postać. Serce wyrywało się ku tobie, lecz honor nie pozwalał na pojednanie. Czekałam cały rok. Odezwałam się do ciebie zadzwoniłam, walcząc z tysiącem sprzecznych.

Zobacz więcej ...


Top