Jaka karta tarota


Informacje

Dodany: 2019-04-27
Kategoria: seks telefony

Tagi dla artykułu

(cytowane z sex telefonu), facet, pomoc, psychologia

foto
Wróżba od tarota:

foto
Twa dziewczyna bywała


Może być tak, że nawet po latach nie uda się Wam zgrać i różnice dalej będą wychodzić. Tak więc sama oceń czy jest sens tkwić w Tym związku.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Gwiazda położenie normalne

Trafiłaś na osobę, którą jest Twoją pokrewną duszą. Jesteście ze sobą doskonale zgrani, jeśli niczego nie zepsujecie uda Wam się stworzyć długotrwały związek. Macie podobne ambicje, charakter, to że czasem się pokłócicie, to dobrze, gdyż czasem jest to potrzebne dla rozładowania emocji. Umiecie cieszyć się życiem, bądźcie szczęśliwi że trafiliście na siebie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wieża położenie normalne

Niestety, ale Wasz związek nie ma przyszłości. Macie inne charaktery, nie pasujecie po prostu do siebie. Z czasem wyjdzie, iż partner jest zaborczy, chce żebyś się mu całkowicie przyporządkowała. Ty jednak też potrafisz postawić na swoim, i uważasz że związek powinien polegać na sztuce kompromisu. Tak więc nie dojdziecie ze sobą do ładu, lepiej to zakończyć jak najwcześniej.

Jaka karta tarota pokazała (cytowane z sex telefonu) się wróżce: diabeł położenie normalne

Z jednej strony widzisz, że Wasz związek nie wygląda tak jak powinien, z drugiej cały czas ciągnie Cię do partnera. Na dłuższą metę to jednak nie będzie mieć sensu. Między Wami dojdzie do ogromnej różnicy zdań, wynikającej z odmiennych charakterów, ambicji. W końcu zdasz sobie sprawę, że należy szukać osoby z którą będziesz się zgadzała, i z którą nie będziesz się bezustannie kłócić.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: śmierć położenie normalne

Niestety, ale ciężko będzie przetrwać Wam próbę czasu. Twój chłopak jest konserwatystą, ciężko będzie Ci nakłonić go do zmiany zachowania. Nie pasujecie tak naprawdę do siebie. Macie odmienne charaktery, myśli, pragnienia. Zakończ więc ten związek, im dłużej będziesz w nim tkwić, tym gorzej zarówno dla Ciebie jak i dla niego.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Cesarzowa położenie normalne

Mężczyzna o którego pytasz, jest „do tańca i do różańca”. Praktyczny i romantyczny, energiczny i komunikatywny, stanowi ucieleśnienie marzeń o kimś mocnym, przyjacielu, kochanku w jednym. Dobrze dogaduje się z ludźmi. Nie najgorzej również troszczy się o siebie. Tak naprawdę jesteście ze sobą zgrani, a z czasem będzie jeszcze lepiej. Oczywiście nigdy nie ma dwóch takich samych ludzi, aczkolwiek różnice między Wami są naprawdę mało znaczące.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kapłan położenie normalne

Obydwaj cenicie w życiu podobne wartości, macie podobne plany i marzenia, tak więc do siebie pasujecie, pomimo tego że nieraz zdarzało się Wam pokłócić z powodu różnicy zdań na jakiś temat. Takie kłótnie zdarzają się jednak w każdym związku, nie jesteście więc tu wyjątkowi. Generalnie dobrze że trafiliście na siebie, jesteście sobie pisani, tak więc starajcie się jak najbardziej dbać o Wasze relacje.

Top