Jaka karta tarotaPowinnaś to zrobić, wszak z obecnej relacji i tak na dłuższą metę nic nie wyjdzie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kochankowie położenie normalne

Już w tej chwili zdajesz sobie sprawę, że wybrałaś życie z nieodpowiednim mężczyzną. Z jednej strony jest Ci z nim dobrze, z drugiej wiesz że pewne cechy jego charakteru są nie do przyjęcia na dłuższą metę. Jeszcze się łudzisz że zmieni się on na lepsze. Niestety szybko zostaniesz tych złudzeń pozbawiona. Dlatego jeśli masz taką możliwość umów się na randkę z kimś innym, być może on okaże się odpowiednią osobą.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Sprawiedliwość położenie normalne

Denerwuje Cię to że Twój chłopak jest miły dla obcych, sztywny w domu. Nie potrafi zapomnieć urazy. Z upływem czasu nawet drobne przewiny rozrastają się w jego umyśle do potężnych rozmiarów. Idź więc na tę randkę, być może spotkasz kogoś wyjątkowego.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Słońce położenie normalne

Pomimo że chciałabyś iść na tą randkę powinnaś się jednak wstrzymać. Obecnie przeżywasz mały kryzys związku ze swoim chłopakiem, jednak (popularny sex telefon) wcale nie oznacza to że nie będziesz z nim szczęśliwa. Gdyby jednak dowiedział się że poszłaś za jego plecami na randkę z kimś innym, najprawdopodobniej zakończyłby ten związek.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Rydwan położenie normalne

Trafiła Ci się osoba nadmiernie pewna siebie, uparta, mściwa. Zarówno zachowanie, jak błędy, które popełnia, są konsekwencją dawnych działań lub poczynań. Nie licz na zmianę. Dlatego jeżeli masz możliwość spotkania się z kimś innym nie zawahaj się z niej skorzystać.

Czy partner mówi mi całą prawdę?

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Cesarz położenie normalne

W Twoim życiu miłość jest na pierwszym planie. Nie wyobrażasz sobie sytuacji, w której partner mógłby Cię okłamywać. Jednak wiesz, że takie sytuacje się zdarzają, dlatego też patrzysz na ręce swemu chłopakowi. Na szczęście nie masz powodów do zmartwień. Partner Cię szanuje i nie wpadłoby mu do głowy, aby Cię oszukiwać. Jest więc z Tobą całkiem szczery, a Ty nie masz się czego obawiać.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Księżyc położenie normalne

Ostatnio wydaje Ci się, że partner nie ufa Ci tak jak dawniej. Przez to uważasz ,iż nie jest z Tobą do końca szczery. I w rzeczywistości tak trochę jest. Nie chodzi o to że Cię okłamuje, lecz po prostu czasami nie wspomina o pewnych rzeczach, gdyż uważa że i tak nie jesteś w stanie go zrozumieć. Taka sytuacja jest bardzo niebezpieczna dla Waszego związku. Powinnaś więc odbyć z partnerem szczerą rozmowę i przekonać go, że może na Ciebie liczyć w każdej sytuacji.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kapłanka położenie normalne

Jako, że sama jesteś osobą bardzo szczerą, tego samego wymagasz od swojego partnera.

Top