Twa dziewczyna bywała


Informacje

Dodany: 2019-04-25
Kategoria: seks telefony

Tagi dla artykułu

dieta, encyklopedia, facet, gsm, kobieta, masturbacja, studia, uczucia, (wejdź na sex telefon)

foto
Jaka karta tarota


Po prostu nie możesz wywierać na niej takiej presji. Czasami szukasz dziury w całym i chcesz żeby się przyznała do czegoś czego wcale nie zrobiła. W takich sytuacjach partnerka ma prawo być podirytowana. Musisz mieć więcej dystansu, zobaczysz że dzięki temu Wasz związek tylko się polepszy.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Gwiazda położenie normalne

Taki już masz charakter, że lubisz być podejrzliwy i przewidywać najgorsze. Na szczęście martwisz się zupełnie niepotrzebnie. Twoja dziewczyna jest z Tobą szczera, nawet jeśli czasem wydaje Ci się że jest inaczej. Tak naprawdę ona nie potrafi kłamać, możesz być więc spokojny.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wieża położenie normalne

Twoja dziewczyna jest osobą o wybuchowym charakterze. Kiedy krzyczy, wydaje Ci się że Cię oszukuje, nie jest z Tobą szczera. I tak w istocie jest. Właśnie krzykiem reaguje na swoje kłamstwa, tak aby pokazać że „gdybym kłamała, to bym nie krzyczała”. Nie daj się wkręcić w jej gierki. Jak najszybciej zdemaskuj w jakich częściach swego życia Cię okłamuje i podejmij odpowiednie decyzje.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Diabeł położenie normalne

Niestety, ale partnerka okłamuje Cię wręcz nachalnie. Jako że opanowała sztukę manipulowania bawi ją to, iż Ty jeszcze w ogóle wierzysz w to co ona mówi. Jesteś tylko zabawka w jej rękach, jeśli się Tobą znudzi, odrzuci Cię. Tak więc nie tkwij dłużej w związku z tą dziewczyną, ona na Ciebie nie zasługuje. Znajdź kogoś szczerego na kim będziesz mógł polegać.

Jaka (wejdź na sex telefon) karta tarota pokazała się wróżce: Śmierć położenie normalne

Twa dziewczyna bywała nie do końca szczera. Kłamstwa te już niedługo ujrzą światło dzienne. Nie musisz więc przeprowadzać własnego śledztwa, sytuacje w których Cię oszukiwała wyjdą same. Partnerka będzie bardzo przepraszała, jednak nie wierz w jej tłumaczenia. Jeśli jej przebaczysz scenariusz z kłamstwami powtórzy się znowu. Ona po prostu nie jest dla Ciebie odpowiednia.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Cesarzowa położenie normalne

Jesteś mężczyzną pragnącym mieć kontrolę nad swoim życiem. Dlatego też, nie znosisz kiedy ktoś Cię okłamuje. Jednak w tym przypadku, Twe podejrzenia są niesłuszne. Każdy ma prawo do prywatności, to nie jest nic złego. Dziewczyna nie okłamała Cię w żadnej sprawie, a to że czasami jest zamknięta w sobie świadczy tylko o tym że potrzebuje mieć trochę czasu tylko dla siebie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kapłan położenie normalne

Dziewczyna z którą jesteś tylko udaje wspaniałą i wielkoduszną. W rzeczywistości opanowała w całkiem niezłym stopniu sztukę manipulacji i wykorzystuje to także w rozmowach z Tobą. Tak więc patrz jej uważnie na ręce, już niedługo jej kłamstwa wyjdą na jaw. Wtedy sam przekonasz się jaka ona jest i czy warto zaprzątać sobie nią głowę.

Top