Wróżba od tarota:


Informacje

Dodany: 2019-07-18
Kategoria: rozrywka

Tagi dla artykułu

(oferty seks telefonów), psychologia, telefon

foto
Jeśli wiec pragniecie

foto
Jaka karta tarota


Czy moje dzieci się mną zaopiekują?

Wróżba od tarota: - Głupiec położenie normalne

Z racji swego wieku zaczynasz zastanawiać się, co czeka Cię na starość. Masz obawy, czujesz lęk przed samotnością, boisz się że dzieci nie będą się Tobą interesować. Na szczęście wszystko jest bezpodstawne. Potomkom ogromnie na Tobie zależy i na pewno się Tobą zaopiekują. Dzięki odpowiedniemu wychowaniu wyrośli na odpowiedzialnych ludzi, na których możesz liczyć.

Wróżba od tarota:- Mag położenie normalne

Dzieci w tej chwili są zajęte swoimi sprawami, przez co zaczynasz się zastanawiać, czy w ogóle jeszcze o Tobie pamiętają. Jednak wiedz, że chcą oni po prostu zacząć być na swoim, wcale nie zapomnieli o Tobie. Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba będą się opiekować, na pewno nie zostawią na pastwę losu.

Wróżba od tarota: Kapłanka- położenie normalne

Dzieci otoczą Cię opieką, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Tak więc Twoje obawy, oto że czeka Cię samotna starość są zupełnie bezzasadne. Właściwe wychowanie sprawiło, iż możesz liczyć na swoich potomków. Nie zapomną o Tobie w razie potrzeby.

Wróżba od tarota: Cesarzowa- położenie normalne

Ciężko jest Ci pogodzić się z tym, że dzieci są coraz starsze i coraz bardziej samodzielne. Czasem myślisz, iż jesteś dla nich już osobą niepotrzebną, daliby sobie radę bez Ciebie. Jednak są to tylko Twe ukryte podświadome obawy. (oferty seks telefonów) Potomkom ogromnie na Tobie zależy i na pewno nie zostawiliby Cię na pastwę losu. Jeśli trzeba będzie możesz liczyć na ich opiekę.

Wróżba od tarota: Cesarz położenie normalne

Samotność w starszym wieku jest najgorszym koszmarem jaki może spotkać człowieka. Ty również podświadomie się tego obawiasz. Wiesz że dzieci są w zasadzie jedynymi osobami na które możesz liczyć. Jeśli zajdzie taka potrzeba, one się Tobą zaopiekują. Nie pozwolą spędzać Ci starości samotnie. Dlatego przestań się zamartwiać, niech uśmiech częściej gości na Twej twarzy.

Wróżba od tarota: Rydwan – położenie normalne

Obawiasz się tego co czeka Cię w starszym wieku. W głowie układasz sobie najczarniejsze scenariusze. Także takie, w których zostajesz bez opieki najbliższych. Na szczęście koszmary się zazwyczaj nie spełniają. Tak będzie również w tym wypadku. Możesz liczyć na swoje dzieci. Zaopiekują się Tobą jeśli zajdzie taka potrzeba, nie pozwolą spędzać Ci samotności w odosobnieniu.

Wróżba od tarota: Sprawiedliwość- położenie normalne

Dzięki odpowiedniemu wychowaniu, Twe dzieci wyrosły na ludzi odpowiedzialnych. Dlatego możesz liczyć, że nie zapomną o Tobie kiedy będziesz w potrzebie. Jeśli będzie trzeba zaopiekują się Twą osobą, na pewno nie pozwolą pozostać w samotności. Nie masz powodów do obaw.

Wróżba od tarota: pustelnik położenie normalne

Może się zdarzyć tak, iż pozostaniesz na starość w samotności. Dzieci dorastają, układają sobie życie, mają własne problemy, przez co zapominają o rodzicach.

Top